О.М. Новіков, М.В. Грайворонський
Безпека інформаційно-комунікаційних систем
Видавництво: BHV, 2009 р.
Тверда обкладинка, 608 стор.
Тираж: 3000 екз.
Формат: 70x100/16
ISBN: 966-552-167-5

АНОТАЦІЯ

У підручнику докладно розглянуто питання проектування, побудови й супроводження захищених систем, міжнародні нормативні документи, що регламентують діяльність у цій сфері і діють в Україні та за її межами, а також особливості захисту на рівні операційних систем. Велику увагу приділено питанням захисту інформації в локальних і глобальних комп'ютерних мережах. Призначений для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями «Захист інформації в комп'ютерних системах», «Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки», а також може бути рекомендований студентам будь-яких спеціальностей, що навчаються за напрямом «Комп'ютерні науки». Буде корисним всім розробникам і користувачам комп'ютерних систем, а також викладачам вказаної дисципліни.