З 27 лютого по 1 березня 2013 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) проходив ІІ етап Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2013». У фінальному етапі прийняли участь більше 80 робіт з 10 вищих навчальних, 25 спеціалізованих та 55 загальноосвітніх закладів України.

Честь Національного авіаційного університету відстоювали студенти Інституту комп’ютерних інформаційних технологій. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників конкурсна комісія вирішила нагородити дипломами за кращу авторську розробку в номінації «приз спонсорських симпатій» в категорії «анімаційні» студентів нашого ВУЗу: Бєлякова Олександра Олексійовича (група 526 СП) та Говтвяницю Артема Андрійовича (група 426 СП) за роботу «3D інтернет музей І.С. Нечуя-Левицького», керівник доцент Артамонов Є.Б. (кафедра КСУ ІКІТ).