07 листопада 2013 р. в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулась зустріч студентів та їх наукових керівників з представниками Комп’ютерної Академії «ШАГ», яка є організатором Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт - 2014».

Чемпіонат орієнтований на молоде, прогресивне покоління науковців, які бажають проявити та реалізувати свої здібності у сфері новітніх інформаційних технологій, дизайну та комунікацій. Мета «Золотого байта» - стимулювати молодих фахівців до впровадження інновацій та розвитку бізнес – ідей, привернути увагу нового покоління до соціальних проблем та надати можливість вплинути на їхнє рішення, надати реальну підтримку творчій молоді.

«Золотий байт» проходить за підтримки Кабінету міністрів України та Міністерства науки та освіти України.