Напрямки наукової діяльності

Тематика наукових досліджень пов’язана з математичними проблемами механіки, звичайними диференціальними рівняннями та рівняннями в частинних похідних, обчислювальною математикою, математичним моделюванням, теорією функцій комплексної змінної тощо. Наукові розробки викладачів стосуються, в першу чергу, авіаційно-космічної тематики (аеродинаміки, процесів теплообміну, динаміки польоту тощо). При кафедрі працює науковий семінар, на якому виступають з доповідями як співробітники НАУ, так і інших організацій.

Основні наукові розробки кафедри:

• Математичні моделі турбулентних примежевих шарів і пристінних струменів та створення розрахункових методів.
  • Основи тригонометричних сплайнів та їх застосування в задачах математичної фізики.
  • Основи теорії фундаментальних функцій та їх застосування в задачах теорії обробки сигналів.
  • Деякі застосування теорії дробового інтегродиференціювання.
  • Властивості модулів гладкості конформних відображень.

Участь у НДР:

Держбюджетна кафедральна науково-дослідно робота № 82/09.02.03 "Методи математичного моделювання для розробки, оптимізації та адаптації ресурсоощадних технологій авіаційного транспорту"

З якими організаціями налагоджено наукове співробітництво:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
  • Харківський національний авіаційний університет ім. М.Є.Жуковського.
  • Дніпропетровський національний університет.
  • Севастопольський національний технічний університет.
  • Донецький національний технічний університет.
  • Інститут гідромеханіки НАН України.
  • Інститутом технічної теплофізики НАН України.
  • Авіаційним науково-технічним комплексом ім. О.К.Антонова.