В Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання Державних екзаменаційних комісій та конкурс – огляд дипломних проектів/робіт випускників за галузями знань 0515 «Видавничо-поліграфічна справа» та 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка».

Зі 100 дипломних робіт, розглянутих під час захисту, 25 було рекомендовано на конкурс.

У результаті обговорення та оцінювання дипломних проектів конкурсна комісія, під головуванням заступника директора ІКІТ Масловського Б.Г., визначила наступних переможців.

Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», спеціальності 7.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 7.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології»:

І місце - Дмитро Калюжний, група ПІ-614с, керівник – старший викладач кафедри ІПЗ Дишлевий О.П.;

ІІ місце – Андрій Іванченко, група ПІ-611с, керівник – старший викладач кафедри КІТ Остапенко О.С.; Олександр Шемет, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Іванова Л.М.;

ІІІ місце - Ігор Горовецький, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Резніченко В.А.; Роман Бубякін, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Авраменко О.А.; Антон Антонович, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Радішевський М.Ф.

Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», спеціальності 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології», 8.05010102 «Інформаційні технології проектування»:

І місце - Мілана Костів, група ПІ-615ма, керівник – старший викладач кафедри ІПЗ Дишлевий О.П.;

ІІ місце – Андрій Алєксєєнко, група ПІ-615ма, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Ясенова-Берестюк І.С.; Андрій Ліфінцов, група ТП-613м, керівник – професор кафедри ПІ, д.т.н., професор Коврижкін О.Г.;

ІІІ місце - Юлія Коросташи​вець, група УС-612м, керівник – професор кафедри КІТ, д.т.н., професор Виноградов М.А.; Олександр Дудінський, група ТП-613м, керівник – завіду​вач кафедрою ПІ, д.т.н., професор Гамаюн В.П.; Аліна Лук’ян, група ПІ-615ма, керівник – завіду​вач кафедрою ІПЗ, д.т.н., професор Сидоров М.А.

Галузь 0515 «Видавничо-поліграфічна справа», за спеціальність 8.05150102 «Технологія електронних мультимедійних видань»:

І місце - Анна Іщук, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., доцент Мелешко М.А.;

ІІ місце - Руслан Кацалап, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, д.т.н., професор Кучеров Д.П.; Анна Олексова, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., доцент Мелешко М.А.;

ІІІ місце - Ірина Зіневич, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., доцент Мелешко М.А.; Олександра Сєдова, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, д.т.н., професор Іваськів Ю.Л.; Оксана Лагно, група ВП-628м, керівник – професор кафедри КММТ, д.т.н., професор Луцький М.Г.

Вітаємо переможців конкурсу та керівників їх дослідницьких випускних робіт!