15 березня 2014 року на базі Київського національного університету культури і мистецтв відбувся регіональний етап Міжнародної студентської IT-Олімпіади «IT-Universe». Олімпіада спрямована на удосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій та способів їх ефективного застосування, підвищення якості освіти у сфері ІТ, підтримку ініціативної і талановитої молоді, зближення інтересів освіти, науки, бізнесу і держави.

У конкурсі IT-Олімпіади «Залізний Підприємець» взяла участь команда Інституту комп’ютерних інформаційних технологій. Студенти групи КС-321 Олександр Зозулич, Микола Кіньколих та Роман Скоропадський, під керівництвом доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж Вікторії Лукашенко, посіли І місце, що дає їм право участі у Національному фіналі IT-Олімпіади. Фінал відбудеться 24 квітня 2014 року в Києві в рамках найбільшого в Україні форуму інтернет-діячівiForum 2014.

Вітаємо нашу команду з перемогою та зичимо подальших успіхів!