Дирекція Інституту комп’ютерних інформаційних технологій та особисто директор інституту О.Юдін висловлюють щиру вдячність науково – педагогічним працівникам структурних підрозділів ІКІТ, що представляли Національний авіаційний університет у профорієнтаційному проекті «Обирай ІТ- спеціальність»: доценту кафедри безпеки інформаційних технологій Щербині В.П., асистенту кафедри прикладної інформатики Малюк І.А., доцентам кафедри комп'ютеризованих систем захисту інформації Петренку А.Б. та Пархоменку І.І., доцентам кафедри інженерії програмного забезпечення Ясеновій І.С. та Радишевському М.Ф., доценту кафедри комп'ютеризованих систем управління Артамонову Є.Б., доценту кафедри компютерних мультимедійних технологій Малінкіну І.В. та асистенту Гніденко І.А., старшому викладачу кафедри комп'ютерних інформаційних технологій Єгорову О.А. та доценту Колесник О.В., асистенту кафедри комп'ютерних систем і мереж Ковальчуку А.В.

Організатори проекту з Асоціації «ІТ України» відзначили належний рівень організаційної та профорієнтаційної роботи ІКІТ НАУ.