23 квітня 2015 р. в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбувся розширений науковий семінар кафедри вищої та обчислювальної математики (ВОМ). З доповіддю «Методи підсумовування тригонометричних рядів» виступив завідувач кафедрою ВОМ, доктор фізико-математичних наук, професор В.Денисюк.

У семінарі взяли участь викладачі, науковці, студенти ІКІТ, ІІДС, ІАН. Жваве зацікавлення проблемою семінару виявили професор Ф.Приставка, професор І.Прокопенко, доцент В.Мамчук.

А напередодні наукової дискусії відбулася презентація монографії професора В.Денисюка «Фундаментальні функції та тригонометричні сплайни».

Зичимо шановному Володимиру Петровичу Денисюку подальших творчих успіхів, натхнення та наснаги!