29 квітня 2015 р. відповідальна за супровід навчально – організаційної діяльності Інституту комп’ютерних інформаційних технологій О.Дубчак взяла участь у засіданні круглого столу на тему "Шкільна програма з інформатики - основа цифрової індустрії для нової України".

Обговорення проекту програми підготовки школярів та питання викладання предмету «Інформатика» відбулося згідно розпорядження Кабінету міністрів України щодо плану підтримки ІТ - галузі, в якому передбачено удосконалити навчальну програму з інформатики для 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з метою збільшення обсягів викладання основ алгоритмізації та програмування.

Участь у засіданні взяли представники МОН України,  управлінь освіти міської влади, керівники спеціалізованих середніх шкіл та ліцеїв, представники провідних ІТ  - компаній, ВНЗ та інші експерти.

Захід відбувся за сприяння Асоціації «ІТ України».