У рамках програми обміну студентами, відповідно до угоди, укладеної між НАУ та Лодзінським технічним університетом (ЛТУ, Польща), 12 вересня 2015 року на навчальну практику до ЛТУ відбувають студенти Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ.

Практика відбудеться на факультеті електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики ЛТУ, який в цьому році відзначив своє 70-річчя, а з 1998 р. бере активну участь у Erasmus Programme.

Відвідати знаний ВНЗ Польщі пощастило студентам кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Ю.Бойку, П.Кудринському, В. Сінькову та О.Тюртюбеку (напрям підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»).

Зичимо нашим студентам цікавих зустрічей, незабутніх вражень та успіхів у навчанні!