З 18 по 20 вересня 2015 р. на базі Арт-заводу «Платформа» (вул. Беломорська, 1А) проходить виставка Software Engineering 2015. Крім безлічі цікавих експонатів, на виставці представлені розробки колективів СНТТ з НАУ, адже наш університете є одним з організаторів.

Дуже втішає кількість стендів, на яких можна побачити розробки студентів НН ІКІТ, як з власними проектами, так і у складах команд.

Так студенти НН ІКІТ представлені в команді Braille-Device з новими розробками для навчання сліпих та слабозорих шрифту Брайля (доц. Артамонов Є.Б., студенти: Длужевський А.О., Панфьоров О.В., Шкляєв А.С.), в проекті OrgSO для спрощення комунікації студентів та викладачів (студент Панайотіс Венетікідіс), в складі командиCifrus для моніторингу проведення масових заходів (студенти Моісейкін О.С., Тисько Н.В.), в проекті Yzal Clock – «мотивуючий будильник» (студент Мамедов І.А.) та багатьох інших проектах.

Запрошуємо відвідати виставку та ознайомитися з науво-дослідною роботу майбутніх фахівців НН ІКІТ!