Наприкінці 2016 р. в Українській академії друкарства (м.Львів) відбувся відкритий конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».

Вкотре у конкурсі взяли участь і відзначені дипломами роботи студентів Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій (КММТ), яку очолює д.п.н., професор С.Лобода.

Цього року Диплом ІІІ ступеня здобула робота «Літературно-художнє видання Борис Гринченко. Вибрані твори» студента Богдана Чича, керівник доцент С.Денисенко.

Грамотами відзначено роботи студентів Олексія Губара  «Розробка дизайну видання брошури «Міць українського війська»»  та Михайла Порубая «Дитяче видання «Абетка»», керівник доцент С.Денисенко.

Вітаємо наших студентів, зичимо подальших творчих успіхів!

Також висловлюємо вдячність керівникові студентських наукових робіт доценту кафедри КММТ Світлані Денисенко.