23 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті відбувся Всеукраїнський практичний семінар «Професія майбутнього: кібербезпека», спільно організований Навчально-науковим інститутом Компютерних інформаційних технологій та Київською кіберакадемією. Участь в семінарі взяли більше 400 студентів та фахівців з Києва та Тернополя.

Метою семінару було поінформувати про сучасні тенденції у галузі кібербезпеки, можливості підготовки фахівців та проходження практики в провідних українських та зарубіжних компаніях.
Відкрив роботу семінару та побажав успіху проректор з міжнародного співробітництва НАУ В.Чепіженко. Він наголосив на важливості інформаційних технлогій та кібербезпеки в сучаcному світі.
Новим стандартам підготовки бакалаврів за спеціальністю 125 «Кібербезпека» була присвячена грунтовна доповідь директора НН ІКІТ О. Юдіна. «На сьогоднійшній день стоїть питання про опанування студентами ряду компетенцій за освітньою спеціальністю. Поєднання класичних теоретичних знань та практичних навичок на курсах поглибленої освіти – запорука успіху молодого фахівця з кібербезпеки» - підкреслив директор НН ІКІТ у своєму виступі.
Можливості поглибленої освіти та напрямки курсів підготовки фахівців окреслив у своїй доповіді декан Київської кіберакадемії О.Барановський. Подальшу дільність він бачить у тісній співпраці зі студентами НАУ, оскільки серед спіробітників Кіберакадемії багато випускників НН ІКІТ.
Актульні питання та практичні аспекти діяльності білих хакерів висвітлив у своїй доповіді спіробітник Київської кіберакадемії Є.Тюрін.
Велику зацікавленість учасників викликала доповідь головного менеджера компаніїї ISSP Р. Сологуба. Значний досвід фахівця, доступна подача матеріалу та дружня стилістика доповіді одержали високу оцінку аудиторії.
Слова вдячності викладачам та цінні поради студентам прозвучали у виступі провідного анлітика систем безпеки компанії Nilsen та випускника кафедри комп`ютеризованих систем захисту інформації Д. Коротовських. Його професійний шлях, цілеспрямованість та чесність стануть добрим прикладом для нинішніх студентів.
Логічним завершенням семінару став виступ директора з розвитку бізенсу Київської кіберакадемії К. Лебеденко. За підтримки міжнародних спонсорів було вручено стипендії на навчання в Київській кіберакадемії 5 студентам НН ІКІТ. Починаючи з грудня 2016 року, коли був підписаний Меморандум про співпрацю між НАУ та Київською кіберакадемією, загальна сума споснсорської допомоги для студентів НАУ склала більше 500 тис.грн.