У цьому році студенти поселяються з 01.07.2017 по 30.06.2018 або по 28.02.2018, тобто до закінчення н.р. (6 курс).
Поселення до гуртожитків НАУ для студентів ННІКІТ буде проходити за рейтинговою системою. Порогові бали будуть визначені комісією з поселення ННІКІТ (середній бал за 2 семестри, без урахування курсових робіт/проектів, для деяких курсів без урахування оцінки з практики).

Списки студентів РЕКОМЕНДОВАНИХ до поселення будуть оприлюднені РАЗОМ З КІМНАТАМИ ДЛЯ РОЗСЕЛЕННЯ НА сайті ННІКІТ (http://www.icit.nau.edu.ua/)
ПОЗАКОНКУРСОМ на поселення будуть рекомендовані студенти ННІКІТ наступних категорій:
- особи з числа органів студентського самоврядування (квоту місць виділених для даної категорії визначить комісія з поселення ННІКІТ) незалежно від курсу;
- з числа студентів, які приймали активну участь в громадському житті інституту та університету (кількість визначають органи студентського самоврядування та подають поіменний список таких осіб на розгляд комісії з поселення з обґрунтуванням);
- з числа студентів, які приймали активну участь в спортивній та науковій роботі кафедр (завідувачі кафедр подають поіменний список таких осіб на розгляд комісії з поселення з обґрунтуванням досягнень кожного студента окремо, тобто повний список і окремий додаток на кожного студента);
- з числа студентів, які мають право на соціальний захист та зареєстровані у секторі планування соціальних виплат («соц.відділ» 1.235).
Варіанти поселення (крім випускних курсів):
Поселення з 01.07 2017 року по 30.06.2018 року включно З ПРОЖИВАННЯМ в канікулярний період (для рекомендованих на поселення за студентською ціною);
Поселення з 01.07 2017 року по 30.06.2018 року БЕЗ ПРОЖИВАННЯ в канікулярний період (для рекомендованих на поселення щоб не сплачувати за липень та серпень обов’язкова заява на виселення з 01.07.2017р. по 31.08.2017 р.);
Поселення на літні канікули з 01.07.2017р. по 15.08.2017р. (заяви пишуть тільки ті студенти, які НЕ РЕКОМЕНДОВАНІ на поселення);
В разі виїзду з кімнати на літній період рекомендованим до поселення, без оплати за канікулярний період необхідно написати заяву (див. приклади заяв).
Процедура подачі заяв:
ДАНУ ФОРМУ ЗАПОВНЮЮТЬ ЛИШЕ СТУДЕНТИ ННІКІТ!
1. До 29.05.2017р. заповнити електронну форму за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBDrZz-vGAW..);
*В паперових заявах перед друком прибрати все що виділено ЖИРНИМ ШРИФТОМ
2. До 29.05.2017р. написати заяву на поселення на наступний навчальний рік за зразком;
2.1 Заяву здати старості поверху (для мешканців 11 гуртожитку) для мешканців інших гуртожитків (уповноваженому студ.ради гуртожитку № 11, який сам прийде до вашого гуртожитку).
2.2. До 30.05.2017р. підписати маленький обхідний лист В БУХГАЛТЕРІЇ студентського містечка, при виїзді з гуртожитку або до 30.06.2017р. отримати підписи СПІВРОБІТНИКІВ ГУРТОЖИТКУ та здати обхідний лист старшому адміністратору гуртожитку №11.
ПІСЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ СПИСКУ РЕКОМЕНДОВАНИХ НА ПОСЕЛЕННЯ
3. Для студентів, які рекомендовані на поселення та НЕ ПЛАНУЮТЬ проживати в канікулярний період до 30.06.2017р. подати заяву на НЕ НАРАХУВАННЯ коштів до бухгалтерії студмістечка, з кімнати вивезти всі особисті речі (можна залишити лише ЧИСТУ побутову техніку або перенести її до сусідніх кімнат в разі необхідності)
4. Для студентів НЕ РЕКОМЕНДОВАНИХ на поселення, які планують залишитись на канікулярний період подати заяву на поселення (після оприлюднення списку рекомендованих на поселення) до 23.06.2017р. відповідальному за поселення інституту Ткалічу О.П. корпус 8 ауд.018 (приміщення приймальної комісії НАУ).
У разі невиконання строків та вимог до подачі заяв на поселення, порушень Правил проживання в гуртожитку протягом року, Правил внутрішнього розпорядку університету, не рекомендації на поселення органами студентського самоврядування ННІКІТ, не виконання умов договору на проживання (борги або інші зауваження адміністрації студентського містечка) РЕКОМЕНДОВАНІ НА ПОСЕЛЕННЯ НЕ БУДУТЬ.

Посилання на гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBDrZz-vGAW9O3TCFP1-QvYe55NMJicPAFbsaU-LyIFgLy0Q/viewform