З нагоди святкування 85-річчя Національного авіаційного університету 09 жовтня 2018 року у Навчально-науковому інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулася зустріч директора ННІКІТ Валерія Козловського, проректора з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Романа Коржа та директора Німецько-українського освітнього Центру Дениса Невінського.

У ході тристоронньої ділової розмови були обговорені питання щодо налагодження співпраці задля забезпечення інноваційного розвитку ННІКІТ, залучення студентів та викладачів у роботу круглих столів, семінарів, та програм обміну.

Надіємося на подальшу плідну співпрацю задля досягнення спільних цілей по підготовці висококваліфікованих фахівців.