Відбулась робоча зустріч керівництва Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету з представниками компанії лідера в сфері розробки програмного забезпечення ЕПАМ СИСТЕМС.

В процесі обговорення питань співпраці було визначено перелік конкретних заходів щодо реалізації укладеного між НАУ та ЕПАМ СИСТЕМС договору про співробітництво. Значну увагу приділено питанням наближення до вимог практики змісту підготовки фахівців в сфері інженерії програмного забезпечення.

Наприкінці зустрічі представникам НАУ було вручено подарунковий сертифікат на передачу від ЕПАМ СИСТЕМС обчислювальної техніки для її використання у навчальному процесі та наукових дослідженнях ННІКІТ.