Колектив навчально-наукового інституту комп'ютерних інформаційних технологій вітає Вавіленкову Анастасію Ігорівну з присудженням ступеня доктора технічних наук! Це є черговим підтвердженням визнання в науковій сфері та зміцнення наукового потенціалу галузі комп'ютерних інформаційних технологій! Нових наукових звершень та творчої наснаги! Бажаємо успіхів у подальшій праці! Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються вам!
Запрошуємо Вас на урочисте вручення дипломів освітнього ступеня Магістр!!! Вручення відбудеться 28 лютого 2018 року в актовій залі університету о 9 годині (початок урочистого заходу о 10.00). з приводу Мантій звертатись до співробітників актової зали (апаратна над актовою залою)
Вибори ректора Національного авіаційного університету буде проведено 06 березня 2018 року Час голосування: 9.00 – 15.00 Місце голосування: Виборча дільниця № 3 (м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 4, бібліотека) Голосують: науково-педагогічні працівники НН ІАЕТ, НН ІКІТ Для голосування при собі обов'язково мати документ, який посвідчує особу. Виборча комісія

Для отримання відстрочки від призову до лав Збройних сил України, просимо всіх хлопців, що вступили на навчання в 2017 році (1, 2 та 3 курси) до Національного авіаційного університету з’явитись в 1 корпус 324 кімнату. Ті студенти, що проживають в гуртожитку мають стати на військовий облік 20 вересня в 1 корпусі 324 кімнаті з 8.30.