21 серпня 2015
Для поселення студентів 1 та 2 курсу (які заселяються вперше) необхідно:
- Для військомату в корпусі 1 ауд. 324 аудиторії (1.324) – тільки хлопці
- В ордері зробити відмітку пройдений медогляд (медичний центр НАУ, вул. Гарматна, 51)
Для більшого розуміння додається карта, на якій показані місця знаходження мед. центру(1) та бюро перепусток(2).
Дати заселення до гуртожитку по напрямам:
26.08.2015р. з 9.00 до 17.00 - 6.050101 «Комп'ютерні науки» та 6.050103 «Програмна інженерія»;
27.08.2015р. з 9.00 до 17.00 -6.050101 «Комп'ютерна інженерія» та 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»;
28.08.2015р. з 9.00 до 16.00 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»
Якщо Ви не можете приїхати в зазначений для Вашого напряму підготовки день, можете приїхати в будь-який інший починаючи з 26.08., але зважайте на збільшення часу простоювання в чергах.
Списки студентів 1 та 2 курсу з розподілом по кімнатах
(можете знайти своїх сусудів в соціальних мережах та обговорити речі, які плануєте завозити також бесіди напрямів є за посиланням https://vk.com/minusdeer?w=wall-99569242_543, також група гуртожитку ІКІТ https://vk.com/gurt11)
Переселення студентів буде відбуватися після заселення всіх студентів до гуртожитку за заявами студентів та обопільною згодою сторін, що міняються місцями.
Гуртожиток № 11
(1 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
416б |
Алиєв Сеймур Ханпута огли |
6.050101 |
718б |
Альберт Анна Костянтинівна |
6.050102 |
615б |
Андросов Єгор Петрович |
6.050103 |
416б |
Анісімов Денис Вячеславович |
6.050101 |
302у |
Ахтирська Валерія Володимирівна |
6.050102 |
615б |
Бабічев Вадим Русланович |
6.050103 |
716б |
Базельцев Кирило Олександрович |
6.050102 |
616б |
Барсукова Олександра Сергіївна |
6.170101 |
615б |
Бездиханюк Владислав Сергійович |
6.050103 |
303б |
Безкоровайна Каріна Ігорівна |
6.170101 |
615б |
Бельмас Владислав Володимирович |
6.050103 |
716б |
Биков Микита Андрійович |
6.050102 |
416б |
Биковських Антон Геннадійович |
6.050101 |
416б |
Бичик Денис Вікторович |
6.050101 |
527б |
Білошицький Петро Володимирович |
6.050101 |
911б |
Бовт Марія Олегівна |
6.050101 |
915б |
Бондар Гліб Вадимович |
6.170101 |
311б |
Будзик Павло Юрійович |
6.170101 |
716б |
Бурба Максим Андрійович |
6.050102 |
617б |
Бурлака Євген Сергійович |
6.050103 |
617б |
Василюк Віктор Юрійович |
6.050103 |
527б |
Власюк Олексій Юрійович |
6.050101 |
304б |
Войтенко Микола Вікторович |
6.050102 |
716а |
Воропаєв Владислав Олегович |
6.050103 |
311б |
Гайдич Назарій Дмитрович |
6.170101 |
303б |
Гармаш Олена Юріївна |
6.170101 |
220б |
Горбенко Аліна Миколаївна |
6.050103 |
310б |
Губенко Владислава Володимирівна |
6.050103 |
617б |
Гук Павло Віталійович |
6.050103 |
717б |
Данилов Антон Юрійович |
6.050102 |
922б |
Демиденко Олег Ігорович |
6.050103 |
311б |
Денисенко Дмитро Геннадійович |
6.170101 |
618б |
Денисенко Катерина Сергіївна |
6.050102 |
311б |
Денисенко Олег В`ячеславович |
6.170101 |
527б |
Дергачов Ярослав Олександрович |
6.050101 |
527б |
Деяк Андрій Юрійович |
6.050101 |
701б |
Джугова Юлія Миколаївна |
6.050103 |
315б |
Дзюбенко Андрій Вікторович |
6.170101 |
508б |
Дзюбка Дмитро Олександрович |
6.050101 |
717б |
Динько Андрій Юрійович |
6.050102 |
804б |
Добринюк Дмитро Валерійович |
6.050103 |
911б |
Домаскіна Ксенія Миколаївна |
6.050101 |
618б |
Драч Валерія Ігорівна |
6.050102 |
804б |
Жебрик Данило Ілліч |
6.050103 |
815б |
Журавель Анна Ігорівна |
6.050101 |
908б |
Завалкевич Анастасія Володимирівна |
6.050101 |
716а |
Задворний Дмитро Олегович |
6.050102 |
804б |
Задорожний Гліб Євгенович |
6.050103 |
618б |
Захарова Дар`я Дмитрівна |
6.050102 |
804б |
Захарчук Андрій Володимирович |
6.050103 |
903б |
Зозуля Мар`яна Петрівна |
6.050103 |
322б |
Зубань Євгеній Петрович |
6.170101 |
703б |
Зуй Дмитро Леонідович |
6.050102 |
510б |
Іванов Ігор Сергійович |
6.050103 |
703б |
Іванченко Олександр Валерійович |
6.050102 |
510б |
Ісько Нікіта Віталійович |
6.050103 |
903б |
Кавецька Анастасія Тарасівна |
6.050103 |
703б |
Казадаєв Іван Олексійович |
6.050102 |
703б |
Каліщук Владислав Родіонович |
6.050102 |
510б |
Каплун Юрій Юрійович |
6.050103 |
903б |
Каралі Арина Ігорівна |
6.050103 |
908б |
Карпова Олександра Євгеніївна |
6.050101 |
904б |
Кірієнко Оксана Василівна |
6.170101 |
711б |
Клименков Станіслав Віталійович |
6.050102 |
510б |
Клунко Михайло Романович |
6.050103 |
903б |
Князюк Яна Олегівна |
6.050103 |
322б |
Кобка Микола Володимирович |
6.170101 |
904б |
Ковальчук Маргарита Михайлівна |
6.051501 |
325б |
Ковальчук Ярослав Валерійович |
6.170101 |
917б |
Ковтун Микола Миколайович |
6.050103 |
710а |
Козлов Олександр Васильович |
6.050101 |
908б |
Колесник Софія Юріївна |
6.050101 |
508б |
Кондаков Євгеній Андрійович |
6.050101 |
917б |
Коник Роман Сергійович |
6.050103 |
508б |
Корєнєв Олександр Вікторович |
6.050101 |
808б |
Котов Ярослав Віталійович |
6.050102 |
406б |
Кошкалда Дар`я Олегівна |
6.050101 |
711б |
Крамаренко Іван Петрович |
6.050102 |
711б |
Крант Даніїл Вячеславович |
6.050102 |
713б |
Краснов Євген Олегович |
6.050102 |
327б |
Краснокутський Ростислав Романович |
6.170101 |
917б |
Крига Артем Олександрович |
6.050103 |
425б |
Крючек Ілля Сергійович |
6.050101 |
917б |
Кузьмін Єгор Геннадійович |
6.050103 |
713б |
Куксенко Роман Сергійович |
6.050102 |
925б |
Кулик Денис Олегович |
6.050103 |
725б |
Кучинський Владислав Васильович |
6.050102 |
811б |
Лемак Ельвіра Іванівна |
6.050101 |
906б |
Лисак Ярослав Леонідович |
6.051501 |
517б |
Лисенко Юлія Віталіївна |
6.050102 |
725б |
Лисов Данило Григорович |
6.050102 |
725б |
Лінник Микита Віталійович |
6.050102 |
806б |
Літвін Дмитро Васильович |
6.050101 |
327б |
Ліщинський Анатолій Ігорович |
6.170101 |
811б |
Локотецька Катерина Іванівна |
6.050101 |
517б |
Львова Анна Андріївна |
6.050102 |
517б |
Мазенко Дарина Володимирівна |
6.050102 |
904б |
Максименко Анастасія Андріївна |
6.051501 |
827б |
Максимчук Ольга Василівна |
6.051501 |
725б |
Мамчур Віталій Володимирович |
6.050102 |
827б |
Мартинчук Ольга Володимирівна |
6.051501 |
925а |
Мартинюк Назар Миколайович |
6.050103 |
225б |
Марченко Михайло Анатолійович |
6.050101 |
727б |
Мельниченко Денис Вікторович |
6.050102 |
327б |
Микитенко Олексій Анатолійович |
6.170101 |
801б |
Митюк Олександр Юрійович |
6.050102 |
517б |
Михайловська Наталія Володимирівна |
6.050102 |
716б |
Мілецький Дмитро Миколайович |
6.170101 |
925а |
Мірошниченко Пилип Сергійович |
6.050103 |
827б |
Міфтахова Діана Ігорівна |
6.051501 |
801б |
Мороз Максим Сергійович |
6.050102 |
827б |
Мороз Олена Дмитрівна |
6.050103 |
225б |
Мосін Антон Васильович |
6.050101 |
408б |
Мусель Артем Олександрович |
6.170101 |
603б |
Нестерук Андрій Олександрович |
6.170101 |
801б |
Нікітенко Сергій Володимирович |
6.050102 |
427б |
Новікова Евеліна Олександрівна |
6.050102 |
908б |
Новосьол Катерина Ігорівна |
6.050103 |
225б |
Овчаренко Данило Дмитрович |
6.050101 |
315б |
Односумов Микола Сергійович |
6.050101 |
711б |
Олійник Данило Андрійович |
6.050102 |
925б |
Олійник Євген Вадимович |
6.050103 |
904б |
Омельченко Оксана Миколаївна |
6.051501 |
215б |
Омельченко Олександр Васильович |
6.050101 |
414у |
Осіпов Дмитро Юрійович |
6.050103 |
215б |
Осмоловський Максим Романович |
6.050101 |
701б |
П`янова Ірина Антонівна |
6.170101 |
922б |
Павелко Святослав Ігорович |
6.050103 |
427б |
Павленко Синтія Сергіївна |
6.050102 |
701б |
Павліченко Анна Миколаївна |
6.050103 |
215б |
Павлючук Олександр Богданович |
6.050101 |
327б |
Пазюк Максим Сергійович |
6.170101 |
922б |
Пальчук Михайло Едуардович |
6.050103 |
404б |
Панченко Петро Дмитрович |
6.170101 |
922б |
Панчишин Максим Мирославович |
6.050103 |
427б |
Панчук Діана Олександрівна |
6.050102 |
701б |
Пестернікова Олександра Юріївна |
6.170101 |
808б |
Петренко Олег Дмитрович |
6.050102 |
920б |
Пистогов Максим Володимирович |
6.050103 |
920б |
Писяк Ярослав Ігорович |
6.050103 |
808б |
Пінчук Богдан Миколайович |
6.050102 |
808б |
Пістряк Едуард Олександрович |
6.050102 |
427б |
Плужнік Олександра Володимирівна |
6.050102 |
913б |
Покутній Дмитро Іванович |
6.050102 |
404б |
Поліщук Андрій Олександрович |
6.170101 |
920б |
Полковніков Родіон Євгенович |
6.050103 |
404б |
Понагайба Микита Володимирович |
6.170101 |
811б |
Пономаренко Олена Валентинівна |
6.050101 |
722б |
Посенко Альбіна Олегівна |
6.050101 |
722б |
Потєхіна Катерина Ігорівна |
6.050101 |
316б |
Потійко Тетяна Михайлівна |
6.051501 |
704б |
Поцілуйко Марія Василівна |
6.051501 |
913б |
Пошивайло Олексій Максимович |
6.050102 |
215б |
Приймак Роман Сергійович |
6.050101 |
520б |
Примушко Аліна Віталіївна |
6.050102 |
920б |
Прошковський Антон Вадимович |
6.050103 |
304б |
Пуліковський Дмитро Сергійович |
6.050102 |
720б |
Рева Катерина Олександрівна |
6.050101 |
704б |
Резцова Анна Олегівна |
6.051501 |
720б |
Рішко Анастасія Ігорівна |
6.050101 |
520б |
Роботницька Тетяна Петрівна |
6.050102 |
504а |
Рокочий Антон Юрійович |
6.050102 |
601б |
Романенко Іван Олександрович |
6.050101 |
613б |
Руснак Андрій Андрійович |
6.050102 |
916б |
Рябокінь Діана Олексіївна |
6.050103 |
704б |
Самойлова Тетяна Валеріївна |
6.170101 |
320б |
Свердлов Владислав Миколайович |
6.050103 |
320б |
Середа Владислав Сергійович |
6.050103 |
613б |
Сидорчук Максим Юрійович |
6.050102 |
515б |
Синяговський Олег Олександрович |
6.050101 |
613б |
Сім`я Ярослав Володимирович |
6.050102 |
704б |
Скальська Валерія Ігорівна |
6.170101 |
417б |
Скорнякова Діана Олександрівна |
6.051501 |
506б |
Скоцик Іван Сергійович |
6.050101 |
417б |
Скригун Тетяна Євгеніївна |
6.051501 |
320б |
Сметана Віталій Сергійович |
6.050103 |
816б |
Смолянюк Руслан Миколайович |
6.050102 |
501б |
Сова Сергій Віталійович |
6.050101 |
718б |
Сподобець Єлизавета Андріївна |
6.050101 |
803б |
Стасінчук Юрій Володимирович |
6.050103 |
417б |
Статкевич Дар`я Олегівна |
6.170101 |
404б |
Сташевський Данило Сергійович |
6.170101 |
520б |
Сташків Олена Сергіївна |
6.050102 |
611б |
Степанов Володимир Вікторович |
6.050103 |
910б |
Стопчинський Сергій Сергійович |
6.050103 |
501б |
Супрун Олексій Віталійович |
6.050101 |
816б |
Супрун Руслан Віталійович |
6.050102 |
501б |
Сурядов Богдан Ігорович |
6.050101 |
501б |
Сущенко Микита Сергійович |
6.050101 |
818б |
Тарасюк Олександра Олександрівна |
6.050102 |
417б |
Тишківська Надія Степанівна |
6.170101 |
411б |
Тумаха Ксенія Олександрівна |
6.050103 |
816б |
Тупікін Владислав Анатолійович |
6.050102 |
816б |
Тхорик Володимир Богданович |
6.050102 |
825б |
Уколов Павло Сергійович |
6.050102 |
825б |
Феофілактов Денис Вадимович |
6.050102 |
825б |
Харьков Микола Вікторович |
6.050102 |
825б |
Хмель Антон Андрійович |
6.050102 |
411б |
Храбан Юлія Володимирівна |
6.050103 |
506б |
Цигульов Сергій Сергійович |
6.050103 |
411б |
Чайковська Діана Володимирівна |
6.170101 |
910б |
Чарторинський Дмитро Ярославович |
6.050102 |
818б |
Черненко Катерина Ігорівна |
6.050102 |
225б |
Чернобривець Олексій Ярославович |
6.050103 |
411б |
Черняк Аліна Віталіївна |
6.050103 |
910б |
Швець Артур Валерійович |
6.050102 |
810б |
Шевер Марина Олександрівна |
6.051501 |
910б |
Шевченко Олександр Олександрович |
6.050102 |
603б |
Широких Іван Валерійович |
6.050103 |
810б |
Шкурупій Олександра Андріївна |
6.051501 |
413а |
Шляхова Анна Вікторівна |
6.170101 |
518б |
Шпурик Дмитро Володимирович |
6.050103 |
518б |
Шумілов Дмитро Сергійович |
6.050103 |
810б |
Юсин Оксана Сергіївна |
6.051501 |
727б |
Юхименко Олексій Олександрович |
6.051501 |
518б |
Якушенко Андрій Анатолійович |
6.050103 |
414у |
Янчук Дмитро Сергійович |
6.050103 |
408б |
Яремішин Максим Тарасович |
6.170101 |
916б |
Яцух Катерина Русланівна |
6.050102 |
Не вказали що потрубують гуртожитку (якщо є потреба зв’язатись з https://vk.com/pochta_1)
Грибенніков Владислав Андрійович |
6.050103 |
Гуща Сергій Андрійович |
6.050103 |
Данілевський Гліб Сергійович |
6.050102 |
Сипко Роман Вікторович |
6.050102 |
Яценко Ярослав Валерійович |
6.170101 |
Гуртожиток № 11
(2 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
614у |
Борисенко Іван Миколайович |
6.050103 |
424у |
Васильєв Дмитро Валерійович |
6.050101 |
524у |
Васильєв Дмитро Валерійович |
6.050101 |
424у |
Володько Владислав Олександрович |
6.050101 |
524у |
Володько Владислав Олександрович |
6.050101 |
512у |
Горбачевський Валерій Віталійович |
6.050103 |
812у |
Гуліч Владислав Олегович |
6.050103 |
612у |
Дерен Костянтин віталійович |
6.050103 |
324у |
Здоріков Артем Володимирович |
6.050103 |
324у |
Лапінський Денис Сергійович |
6.050103 |
512у |
Лисенко Максим Сергійович |
6.170101 |
424у |
Локтєв Михайло Михайлович |
6.050101 |
524у |
Локтєв Михайло Михайлович |
6.050101 |
812у |
Місюра Олександр Сергійович |
6.050103 |
901б |
Нещебна Аліна Ігорівна |
6.050103 |
324у |
Петрук Станіслав Володимирович |
6.050103 |
614у |
Пустовіт Богдан Олесандрович |
6.050103 |
612у |
Симоненко Євгеній Миколайович |
6.170101 |
324у |
Стефанович Костянтин Юрійович |
6.050103 |
424у |
Хімоян Георгій Асатурович |
6.050101 |
524у |
Хімоян Георгій Асатурович |
6.050101 |
Гуртожиток №9 секція 32
(2 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
4 |
Бойко Олександр Віталійович |
6.170101 |
5 |
Буренко Андрій Володимирович |
6.050102 |
3 |
Виноградов Олександр валерійович |
6.050102 |
1 |
Войтенко Микола Вікторович |
6.050102 |
3 |
Голуб Ілля Валерійович |
6.050102 |
3 |
Грищенко Олександр Андрійович |
6.050102 |
5 |
Дарчук Олександр Борисович |
6.050102 |
1 |
Дубень Богдан Іванович |
6.050102 |
3 |
Капчинський Сергій Дмитрович |
6.050102 |
4 |
Кожухівський Ярослав Олександрович |
6.050103 |
1 |
Мельников Павло Русланович |
6.050102 |
4 |
Ніколайчук Володимир Володимирович |
6.050103 |
1 |
Романцов Олег Ігорович |
6.050102 |
4 |
Хоменко Євгеній Ігорович |
6.050103 |
< Попередня | Наступна > |
---|